MOP Ochędzyn

droga ekspresowa S8e · kierunek Warszawa · km 119,1 · Sokolniki, woj. łódzkie

MOP podstawowy

Brak ładowarki

Stacje w pobliżu

Najbliższe ładowarki z rejestru EIPA poza tym MOP-em, z dostępnością na teraz.

Miejsca parkingowe

Samochody osobowe
45
Samochody ciężarowe
43
Autobusy
3

Informacje

Zarządca
GDDKiA
Oddział GDDKiA
Poznań
Otwórz w Mapach Google

Udogodnienia

  • Toalety
  • Prysznic
  • Monitoring
  • Oświetlenie
  • Ogrodzenie
  • Rampy śniegowe

Sąsiednie MOP-y na S8e

Wszystkie MOP-y na S8 - mapa i odległości między ładowarkami

Najczęstsze pytania - MOP Ochędzyn na S8e (kierunek Warszawa)

Czy MOP Ochędzyn na S8e ma ładowarkę do samochodu elektrycznego?

Nie, MOP Ochędzyn na S8e nie ma ładowarki do samochodu elektrycznego.

Czy na MOP Ochędzyn na S8e jest toaleta?

Tak, MOP Ochędzyn na S8e ma toalety.

Źródło danych o MOP-ie: GDDKiA. Dopasowanie ładowarek i odległości: państwowy rejestr EIPA. Ładowarka może obsługiwać tylko jeden kierunek jazdy.